Onze adviseurs

Joost van Baast

Adviseur Beheer en Onderhoud

06-12084564

j.vanbaast@newae.nl

Jeroen van de Ven

Adviseur Sport en Groen

06-53323179

j.vandeven@newae.nl

Marja Karssen

Management Assistent / Verandercoach

085-018 65 32

m.karssen@newae.nl

Dion van der Heiden

Adviseur Water

085-018 65 32

d.vanderheiden@newae.nl

Erik Eilander

Adviseur Ruimte en Water

06-23966839

e.eilander@newae.nl

Rik Bouten

Adviseur Beheer

06-83653378

r.bouten@newae.nl

Romano Bults

Adviseur Realisatie

06-41555377

r.bults@newae.nl

Bas Verharen

Adviseur Realisatie

06 12705967

b.verharen@newae.nl

Martien van Ruitenbeek

Adviseur Sport

085-018 65 32

m.vanruitenbeek@newae.nl

Paul Bruystens

Adviseur Beheer en Beleid

06-15329234

p.bruystens@newae.nl

Christine Wereldsma

Administratief medewerker

085-018 65 32

c.wereldsma@newae.nl

Jeroen de Vos

Projectmanager

06-53988287

j.devos@newae.nl

Wim Glaap

Adviseur Sport en Ruimte

06-50237939

w.glaap@newae.nl

Silvain van de Wiel

Adviseur Sport en Civiel

06-83397989

s.vandewiel@newae.nl

Bas Franssen

Adviseur Sport

06 51 88 64 25

b.franssen@newae.nl

Eddie van den Berg

Adviseur Aanbestedingen

085-018 65 32

e.vandenberg@newae.nl

Stefan Verhoeven

Adviseur Contracten

06-22546917

s.verhoeven@newae.nl

Sergio van der Wijst

Ontwerper

Raf Peperkamp

Adviseur Realisatie

06-42613960

r.peperkamp@newae.nl

Wouter Buddingh

Adviseur Stedelijke inrichting

06-55755925

w.buddingh@newae.nl

Marieke Verhaaf

Beleidsadviseur

06-23564902

m.verhaaf@newae.nl

Marco van Renswoude

Adviseur Realisatie

Jan Burg

Business Controller

06-20035510

j.burg@newae.nl

Teun Crum

Directeur

06-24850210

t.crum@newae.nl

Michael Veltkamp

CAD Specialist

+31 (0) 85 018 65 32

m.veltkamp@newae.nl

Vestigingen

Newae Bilthoven
Rembrandtlaan 26-A
3723 BJ Bilthoven
 +31(0)30 232 30 90

Newae Veghel
Poort van Veghel 4933
Postbus 501, 5460 AM Veghel
 +31(0)413 24 66 01

Newae Diemen
Dalsteindreef 141
1112 XJ Diemen
 +31(0)85 018 65 32

Newae Maastricht
Stationsplein 8-K
6221 BT Maastricht
 +31(0)43 820 03 23